header image
 

All posts in Červen, 2020

A školní rok 2019/2020 nám pomalu končí. Byl to rok plný aktivit, ale také rok, který jsme ještě nezažili. Ovlivnil nás všechny nepříjemný stav ohledně pandemie. Ale my jsme to společně vše zvládli, díky Vám, rodičům, pokračovala i výuka na dálku a za to vám moc děkujeme. Za spolupráci, příspěvky, pochopení a ochotu během celého roku. Doufejme, že příští školní rok nám přinese spíše ty příjemné chvíle a my si budeme společně opět vycházet vstříc. Děti, které nastoupily za nelehkých podmínek do školky i školy, byly skvělé. A ty, které nenastoupily, též. Pracovaly na dálku a za to jim moc děkujeme. Snad nám tato nelehká doba ukázala, že se dovedeme semknout, doplňovat se navzájem a spolupracovat. Věřte, že ani pro nás to nebylo a ani není lehké období. Prázdniny se blíží mílovými kroky ( ty opravdové prázdniny), a proto vám přejeme, abyste si je všichni náležitě užili a budeme se na vás těšit v novém školním roce. Budoucím školákům přejeme úspěšný start do nové etapy jejich života.

Žákům, kteří se účastní vyučování ve škole, bude vysvědčení vydáno dne 30. 6. 2020 v 8 hodin ve třídě.

Žákům, kteří se dobrovolné výuky neúčastní, bude vysvědčení vydáno vysvědčení dne 30. 6. 2020 v době od 8.15 do 8.30 hodin na školní zahradě.

Zákonní zástupci žáků, kteří do školy nechodí – v pondělí 22. června 2020 od 8.00 do 9.00 ve vstupu do školy ( všechny učebnice, PS z AJ, Prv, Přír, Vl, malé sešity z Přír, Vl), ostatní žáci odevzdají ve třídě.

Učebnice budou vyčištěné a slepené.

Odevzdat také vypracované úkoly z Čj a M.

V případě neodevzdání učebnic a pracovních sešitů nebude předáno vysvědčení.

Dotazy: drdova@zsluzany.info, tel. 605 520 209

Témata k ústnímu zkoušení_ od 10.00 hod- připojit se po 10 minutách – Slámová, Skálová, Vodičková, Reindlová

4. roč. _Přír – Ekosystém Louka, E. Rybník, E. Okolí lidských obydlí

4. roč. _Vl – Přem. knížata, Karel IV., J. Hus

Ve škole od 11.00 hod

5. roč._ Přír. Subtrop. pás, Kostra, Oběhová soustava

5. roč. _Vl – M. Terezie, Národní divadlo, Osvobození – vznik nového Československa

Naučit, jedno téma vypravovat, k ostatním tématům budou otázky.

Vl _4. roč. – otevři si stránky rysava.websnadno.cz, pročti a do sešitu opiš zápis č. 64_Jan Hus_shrnutí (poslední zápis).

Vl_5. roč.– otevři si PS, splň s. 9 – 14,  používej učebnici, zápisy v sešitech  nebo www.rysava.websnadno.cz jako nápovědu.

Přír_4. roč. – Ekosystém Potok a řeka – pročti U s. 67 – 68, splň PS s. 29.

Vl _4. roč. – otevři si stránky rysava.websnadno.cz, pročti a do sešitu opiš zápis č. 63_Husitské války, obkresli doplňovačku, doplň.

Přír_5. roč. – otevři si stránky rysava.websnadno.cz, pročti si v ZÁPISECH 5. roč. prezentaci č. 58_ Smyslové ústrojí, č. 57_Nervová soustava, přečti a zopakuj U s. 64 – 65, opiš zápis z prezentace, zopakuj si podle rysava.websnadno.cz – Přírodověda_5. roč – Smyslová ústrojí, Nervová soustava.

Vl_5. roč.– otevři si stránky rysava.websnadno.cz, pročti a do sešitu opiš zápis č. 26_Vznik České republiky.

« Older Entries